Vanglast põgenemine

Vanglast põgenemine

Põgenemine Pärnu vanglast

NB! Toad on Avatud: E-P 10:00 - 22:00 Enne või Pärast pääsme ostu tuleb broneerida aeg, aega saab broneerida +372 555 28 376

Oleme loonud Pärnu vanglasse Põhjamaade ja Ida-Euroopa kõige suurema põgenemistubade kompleksi.Norrast, Rootsist, Taanist, Soomest, Leedust, Lätist ei leia ühtki sedavõrd mõistatusi täis põgenemistuba. Kompleks on mõeldud kuni 24-liikmelisele seltskonnale. Arvad, et sõbrad pole liitumiseks piisavalt julged? Kui oma sõpradel julgusest puudu jääb, siis saab soetada ka ühe inimese pääsme. Põgenemiseks on aega tervelt kolm tundi. Ja kuigi vanglast põgenemine kõlab niigi keerulise ülesandena, siis asi sellega ei piirdu.

Selleks, et põgenemine veidi jõukohasem oleks, on kohapeal ka vangivalvurid. Just sedasorti valvurid, kes siseinfo eest vajadusel vihjeid jagavad ja muidu pistist taga ajavad. Kas Teie suudaksite Pärnu vanglast põgeneda?

Legend räägib, et

Vangla, kus kohast tuleb põgeneda, varjab endas kõige psühhopaatsemate vangide saladusi. Ida-Euroopa kõige rangemalt karistada saanud vangid on kambrid endale meelepärasemaks kujundanud. Usuhulludest, mõrvaritest ja muudest psühhopaatidest inspiratsiooni saanud seinad tekitavad kõhedust ka kõige julgematel inimestel. Kuid inspiratsioon ei ole tulnud ainult nende mõistusest. Vangid jäeti koos vanglaga maha, ning aeg on vangla välimust täiustanud.

Korraldaja CCCP PÕGENEMISTOAD OÜ


Jaga linki:
See üritus on tänaseks läbi.